.

Корсар Карбид Спецификации - Омега Средна Кула Калено Стакло Компјутер Случај-Црна

Корсар Карбид Спецификации - Омега Средна Кула Калено Стакло Компјутер Случај-Црна

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

СПЕЦИФИКАЦИЈАТА На СЕРИЈАТА Карбид-ОМЕГА е куќиште ЗА КОМПЈУТЕР со СРЕДНА кула со впечатлив аголен изглед, уникатни предни и странични панели од калено стакло и директен распоред за Ладење На Патеката на Протокот на Воздух. Тоа е крајната СПЕЦИФИКАЦИЈА. Поддржани технички Информации Матичната Плоча : АТКС. Поддржана матична плоча : Микро АТКС. Поддржана матична плоча : Мини ИТКС. Број На Фанови Поддржани : 5. Број На Инсталирани Вентилатори : 2. Заливи Број На Надворешни 5.25" Заливи : 0. Број На Надворешни 3.5" Заливи : 0. Јас/О Експанзии Број На Вкупно Проширување Слотови : 7. Интерфејси/Пристаништа Вкупен Број НА USB Порти : 2. Вкупен Број На Аудио Во Пристаништа : 1. Вкупен Број На Аудио Излезни Порти : 1. Опис На Напојувањето Инсталирано : Не. Број На Поддржани Напојувања : 1. Број На Инсталирани Напојувања : 0. Физички Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Калено Стакло. Форма Фактор : Средината на кулата. Висина : 20.3". Ширина : 9.1". Длабочина : 19.5".

Детални спецификации