.

Солени Премиер Пилешко Чип-а-Р оз

Солени Премиер Пилешко Чип-а-Р оз

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Еден Од нашите најпродавани артикли, Пилешкото Отсечено Пилешко На Генералот Солени е 100% природни филети исечени на рака и бавно печени за дополнителен вкус. Нашиот таен рецепт е внимателно чуван, не содржи соја, нема глутен и е 97% без маснотии. Солени Премиер Пилешко чип-а-Ру е 4 мл.

Детални спецификации