.

Проект фт. фт. Тешка Полиетиленска Церада Црна Сребрена Реверзибилна

Проект фт. фт. Тешка Полиетиленска Церада Црна Сребрена Реверзибилна

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Тешката линија На Проекс е нашата премиум опција за солидна употреба, како што се апликации на отворено. Обложен со рефлектирачки сребрен тон, идеален е за кампување, изградба, уредување и заштита од временските услови. УВ Третирани за дополнителна заштита од оштетување од сончева светлина. Рабови засилени со јаже за дополнителна јачина Отпорни На Временски Услови, кинење и избледување. УВ Третирани за дополнителна заштита од оштетување од сончева светлина. Јаже засилени рабови за дополнителна сила. Алуминиумски громови на секои 3 стапки. 10 мил дебелина.

Детални спецификации