.

Спортрак 3-Велосипед Анти-Нишање Багажникот Планината Велосипед Решетката СР3152

Спортрак 3-Велосипед Анти-Нишање Багажникот Планината Велосипед Решетката СР3152

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Багажникот За Велосипеди Спорт 3-Велосипед Против Нишање Е заден носач за велосипеди што ви овозможува безбедно да го однесете велосипедот до вашата дестинација без да го гребете автомобилот или велосипедот. Компатибилни со повеќето рамки и големини на велосипеди, овие држачи за велосипеди поставени на ремени за автомобили можат да соберат до 3 велосипеди одеднаш (види модел) и ќе одговараат на отворот или багажникот на повеќето возила со три, четири и пет врати. Багажникот За Велосипеди Против Нишање Со 3 Велосипеди има Меки гумени лулки и ремени за да се осигура дека горната цевка и бојата на рамката нема да бидат изгребани или закачени за да можете да возите и да возите без да го оштетите вашето возило или велосипеди. Оваа решетка за велосипеди има шест прилагодливи ремени што ја прицврстуваат решетката на багажникот или безбедно се изведуваат на вашето возило. Кога не ја користите оваа решетка за велосипеди во багажникот во висечки стил, таа се преклопува рамно за практично складирање. Спортрак е член На Групата компании Туле и започна со производство на скијачки лавици во 1980 година за масовната автомобилска малопродажна индустрија. Фокусот на производите" лесно вклучување/лесно исклучување " продолжи до ден-денес, а сега вклучува огромна низа системи и додатоци за решетки за покриви со повеќе спортови, производи поставени на кука, кутии за товар и лавици поставени на багажникот. Спортрак 3-Велосипед Против Нишање На Багажникот Држач За Велосипеди Во Висечки стил на багажникот за велосипеди до 3 велосипеди со лулки за стабилност против нишање кои го штитат вашиот велосипед и возило. Рамката на решетката се прилагодува на обликот на вашето возило за правилно вклопување и додадената подлога ги штити багажникот и отворот од гребнатини. Алатка бесплатно монтирање за брза и лесна инсталација; решетката за велосипеди се преклопува кога не се користи за практично складирање. Меките гумени лулки и ремени безбедно држат до 3 велосипеди без да ја оштетат горната цевка или да ја нарушат бојата. Sport Rack е посветен на обезбедување исклучителни производи кои се квалитетно тестирани и загарантирани од дефекти во материјалите и изработката. Тесните краци на лулката држат поширок опсег на рамки за велосипеди, вклучувајќи помали рамки за деца.

Детални спецификации