.

Лале Книна Плетење Игли, 24

Лале Книна Плетење Игли, 24

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Исклучително мазното приклучување со кабелска игла ги прави вашите проекти за плетење полесни од кога било. Игли За Плетење Лале Книна, 24", Големина 6/4, 25 мм : Одлично За плетење со магична јамка. Острите точки на иглата го прават плетењето удобно. Иглите се направени од бамбус, кабелот е изработен од најлон, а спојот е направен од месинг. 24" игли за плетење со спој на ротационен кабел што спречува извртување. Доаѓа во различни големини. Секој продаден одделно. Увезени.

Детални спецификации