.

Суета Саем Зрачна Колекција Женска Мазна Лизгање За Дишење Кратко, Големини С-3ХЛ

Суета Саем Зрачна Колекција Женска Мазна Лизгање За Дишење Кратко, Големини С-3ХЛ

DEN 143.04

Од стока
Во магацинот

Нашата Суета Саем Зрачна Колекција Беспрекорно Лизгање За Дишење Има лесна ткаенина за измазнување која има зони за дишење каде што ви е најпотребна за целодневна удобност. Рамните рабови дизајнирани да лежат мазни на телото обезбедуваат елегантен и невидлив изглед дури и под најтесните панталони и здолништа. Ултра меките предива со лесно истегнување остануваат на место дури и кога сте во движење. Моделот 1 носи Средна големина; Моделот 2 Носи Големина Х-Голема. Женското лизгање е кратко. Лесна ткаенина за измазнување со зони за дишење каде што ви е најпотребна. Ултра мека, беспрекорна ткаенина со лесно истегнување. Останете во место, нозете не возат. Рамни рабови дизајнирани да лежат мазни на телото. Носете со фустани, панталони и здолништа. Големини С-3ХЛ. Тело-94% Најлон, 6% Спандекс; Мрежа-93% Најлон, 7% Спандекс. 3412684. Суета Саем Зрачна Колекција Женска Мазна Лизгање За Дишење Кратко.

Детални спецификации