.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2011 - Mitsubishi Outlander Спорт

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Одговара 2011 - Mitsubishi Outlander Спорт

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Ново Собрание На Халогени Фарови СО Сертифицирана КАПА, Спортски Модели. Тој е Дизајниран Да го Замени Вашиот Постоечки Склоп на Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2011-2019 Mitsubishi Outlander Спорт. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Фарови Собранието, Се Вклопува 2011-2019 Mitsubishi Outlander Спортски Спортски Модели . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2011-2019 МИЦУБИШИ OUTLANDER СПОРТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации