.

Соработници, ФЕЛ52050, Удирани СО Тупаници Со Лична Карта Сјајни Термички Ламинирачки Торбички, Пакување, Јасно

Соработници, ФЕЛ52050, Удирани СО Тупаници Со Лична Карта Сјајни Термички Ламинирачки Торбички, Пакување, Јасно

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Зачувување, заштита и подобрување на важни документи. Достапно во различни големини на торбички за јасни, издржливи,извонредни резултати од хартиена картичка. Само поставете го вашиот документ во торбичката со соодветна големина и вметнете го во ламинаторот (продаден одделно). Компатибилен со сите брендови на ламинатор. Соработници Ламинирачки Торбички, 7 мил, 2-5/8 "х 3-7/8", Големина НА ЛИЧНА КАРТА, 100пк : Зачувување, заштита и подобрување на важни документи. Достапно во различни големини на торбички за јасни, издржливи, извонредни резултати од хартија за картички. Само поставете го вашиот документ во торбичката со соодветна големина и вметнете го во ламинаторот (продаден одделно). Компатибилен со сите брендови на ламинатор. Должина : 3-7/8". Ширина : 2-5/8". Дебелина/мерач : 7 мил. Тип на снабдување со ламинатор : ОЗНАКА ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА.

Детални спецификации