.

Рико Индустрии Колеџ Вајоминг Греј Ласерски Врежан Преден Џебен Паричник-Компактен Удобен Тенок

Рико Индустрии Колеџ Вајоминг Греј Ласерски Врежан Преден Џебен Паричник-Компактен Удобен Тенок

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Рико Индустрии НЦАА Вајоминг Каубојс Сива Ласерски Врежан Предниот Џеб Паричник-Компактен/Удобно/Тенок Вајоминг Каубојс Фанови! Каков одличен подарок : Гарантирано ќе биде вашата најомилена сопственост бидејќи може да се пофали со привлечна графика и е испишана со името и боите на вашиот омилен состав. Гордо прикажете го името и бојата на вашите омилени тимови. Единствен Додаток : Носете Ја Гордоста на Вашиот Тим со овој паричник. Совршен за секој што сака тенок паричник, но со целосна големина за да одговара на вашите кредитни картички, дебитни картички, возачка дозвола иd карти. Овој паричник е разноврсен и е одличен за возење со авион, патувања, патувања на плажа или секојдневна употреба. Омилен Преден Џеб / Тенок Паричник На Вентилаторот - овој паричник е совршен за секојдневниот и секојдневниот вентилатор. Без разлика дали станува збор за ден на игра на стадион или домашна игра со пријателите овој паричник ќе биде врв на забавата. Полесно За Пристап До Вашите Картички : овој преден џебен паричник најдобро одговара на 4-6 картички плус 6-8 сметки. Имате пристап до предните картички и на задната страна вашиот држач ЗА ЛИЧНА КАРТА. Во внатрешноста имате уште четири слотови за дополнителни картички. Носете се што ви треба без додавање на дополнителен дел. Уникатен Ласерски Врежан Паричник : ласерот гори во вашиот паричник за да даде долг последен отпечаток од логото на вашиот омилен тим што не се грижи. Ласер врежан во САД и гордо впишан за да испорача квалитет во секоја ставка.

Детални спецификации