.

Фурино Нихон Двојна функција Современа ТВ Стои Масичка-Штанд За лцд плазма панел-пвц, честички одбор-хром, светлина цреша-кат-стои

Фурино Нихон Двојна функција Современа ТВ Стои Масичка-Штанд За лцд плазма панел-пвц, честички одбор-хром, светлина цреша-кат-стои

DEN 2719.84

Од стока
Во магацинот

Серијата фурино Нихон е дизајнирана со Јапонски Жив Концепт. Главниот материјал е шупливо дрво структура честички одбор. Оваа серија содржи модели домашен мебел за живеење кој е популарен На Јапонскиот пазар. Серијата Нихон претставува современи, модерни елементи и со повеќенаменска употреба. Сите три модели доаѓаат во две опции на боја : Светло Цреша или Еспресо. Упатства за нега : избришете ја со амортизирана крпа. Избегнувајте употреба на груби хемикалии. Сликите се наменети за илустрација. Сите декори не се вклучени во оваа понуда. Едноставен стилски дизајн доаѓа во повеќе опции за боја, е функционален и погоден за секоја просторија. Материјал : Инженерска Честичка Со шуплива дрвена структура и хромирани обоени пвц нозе. Се вклопува во вашиот простор, се вклопува во вашиот буџет. Лесно 15 минути собранието. Ве молиме видете инструкции. Може да се користи како масичка или ТЕЛЕВИЗОР. Димензија на производот : 39,4 (Ш)x15, 4 (Г)x15, 4 (Ж) инчи.

Детални спецификации