.

Спортски Комплет За Мажи, Машки Маици И Шорцеви Со Кратки Ракави Комплет ЦВЕТ И Птичји 3д Дигитално Печатење Спортска Облека Тренерка Летни Тимови

Спортски Комплет За Мажи, Машки Маици И Шорцеви Со Кратки Ракави Комплет ЦВЕТ И Птичји 3д Дигитално Печатење Спортска Облека

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Материјал : оваа машка маичка и кратки костуми се изработени за да понудат удобност и стил, маичката може да се носи лежерно или за време на тренинзите и е мека и лабава. Карактеристики : Мека на кожата-машката маичка со кратки ракави и костуми за шорцеви е изработена со супер мека, удобна ткаенина која е љубезна кон кожата и нуди олеснување во текот на целиот ден. Повод : материјал за отстранување На Мала тежина и влага. Погоден за сите прилики во секојдневниот живот. Забелешка : ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 0,5-1,0 инчи поради рачно мерење и различно истегнување на ткаенини. Ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела за големина на производот (опис на производот)пред да ја купите. Ве молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии. Брзо Сушење : апсорпција На Ниска влага за брза удобност веднаш надвор од водата. Лесен : дише и мека ткаенина. Издржлив : Долготрајната мека и издржлива ткаенина го прави овој осип-чувар последно пливање после пливање без губење на формата или квалитетот. Лабаво вклопување : полабав осип (за поцврсто вклопување, купете една големина помала од вашата нормална големина). Прилика : Одлично За Дома, Излегување, Секојдневно Секојдневно Носење, Одмор, Викенд, Одмор.

Детални спецификации