.

паметна водена пареа дестилирана премиум вода, фл оз, шише

паметна водена пареа дестилирана премиум вода, фл оз, шише

DEN 31.68

Од стока
Во магацинот

секоја капка паметна вода има чист вкус и ќе ве остави да се чувствувате освежени. тоа е се што сакате од флаширана вода—без разлика дали сте во движење, вежбате или ви треба тивок момент за себе, тоа е совршен начин да ја задоволите жедта и да ви помогне да останете хидрирани.секоја капка паметна вода се прочистува преку дестилација на пареа, процес инспириран од облаците. тоа значи дека ништо не е додадено освен електролити за вкус. чисто избалансираната рн и чистиот вкус го прават паметен начин за хидратација во текот на day.no важно што е тоа што ја прави паметната вода толку задоволувачка, можете да се обложувате на секој вкус на голтка чист и јасен, помагајќи ви да останете хидрирани и освежени.за голтка од нешто различно, паметната вода доаѓа во различни опции за вкус, вклучувајќи вар од краставица и нане од лубеница, секоја деликатно натопена со природни вкусови. паметната вода доаѓа и во пенливи, алкални и антиоксидантни варијации за секоја потреба. на овој начин, можете да уживате во нешто малку поинакво без да го изгубите тој чист, јасен вкус што го сакате.паметна вода-паметен начин за хидратација. Чиста, пареа-дестилирана вода. Премиум флаширана вода со додадени електролити за чист, јасен вкус. Освежителна хидратација во канцеларијата, на вашето патување или каде било треба да направитеatам за да се наполните. 100% шише за рециклирање. 20 флеш оз шише.

Детални спецификации