.

Каролини Богатства BB9419DS Срна Природни Голем Данец Божиќ Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, мултиколирани

Каролини Богатства BB9419DS Срна Природни Голем Данец Божиќ Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, мултиколирани

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства BB9419 DS1216 Fawn Природни Велика Данец Божиќ Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични Голем Данец уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Овој Божиќен украсен Метален Принт. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Детални спецификации