.

Ролери Дерби Искри & Блејзер Дете Светне Ролери Лизгалки

Ролери Дерби Искри & Блејзер Дете Светне Ролери Лизгалки

DEN 703.52

Од стока
Во магацинот

Искрата и Блејзерот четири лизгалки сигурно ќе се видат насекаде. Овие ролери за деца имаат ЛЕД осветлени, осветлувачки тркала и спортски дизајн. Секој скејт има две тркала што светнуваат кога тркалото се тркала, користејќи ја моќноста генерирана од движењето-не се потребни батерии! Овие уретански тркала не само што привлекуваат око, туку го имаат вистинскиот стисок и отскокнуваат за лизгалиште или тротоар. Вашето дете сигурно ќе се забавува! Овие лизгалки одговараат на големината на чевлите на американските деца. Ролер дерби® Е Американска Скејт Компанија од 1936 година. Осветлете кога лизгате! 2 тркала за осветлување и две редовни 54мм фрлени уретански тркала на секој скејт. Редовна големина на чевли за деца во САД. Дизајн на луксузен спортски профил со ремен за напојување и чизма за затворање чипка. Лесна и агилна Шасија На Торзионниот Зрак. Непречено тркалање 608z Екселератор лежишта.

Детални спецификации