.

Филипс Псе Паметен Состанок-темно сива сребрена-Пренослив bluetooth конференција микрофон Со Помошник На Сембл Состанок

Филипс Псе Паметен Состанок-темно сива сребрена-Пренослив bluetooth конференција микрофон Со Помошник На Сембл Состанок

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Конференцијата За Паметни Состаноци На Филипс Микрофон И Асистент За Состаноци На Сембл АИ присуствуваат на состаноци со вас како ваши посветени земачи на белешки. Паметната технологија за подобрување на говорот и филтрирање на бучава на микрофонот обезбедува јасни и природни звучни повици. Сембл создава автоматски транскрипти, резимеа и нагласува акциони точки и задачи за вас. Решението ви помага да дознаете кој што кажал лесно и брзо по секој состанок, дури и ако не сте можеле да присуствувате. Конференцискиот аудио уред е стациониран во центарот на вашата табела за состаноци и способен за 360° аудио пикап. Низа од четири висококвалитетни микрофони со можности за поништување бучава овозможуваат јасни снимки на состаноци во радиус до 20 стапки. Технологијата за подобрување на паметниот говор, исто така, обезбедува јасни и природни звучни повици.Со купување На Filips Smart Meeting Микрофон, добијте Сембл Тимови ЗА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА ПЛУС бесплатен пробен период ЗА 1 месец. СЛОБОДЕН ЖИВОТ 4 X состаноци месечно. 10% Попуст ако продолжите да ги користите Тимовите На Сембл Плус Претплата. Автоматско земање минути : да ви помогне да се фокусирате на вашите состаноци. Резиме на инстант состанок : за да го знаете исходот од секој состанок на еден поглед. Автоматски точки за акција за состаноци : за заштеда на време ,снимање од 360° со висококвалитетен микрофон со 4 низи : за јасни снимки на состаноци.

Детални спецификации