.

Вчитај Ѕвезда Пристрасност Гума И Тркала Раб Собранието К 480-Дупка Слај Бел Конвен

Вчитај Ѕвезда Пристрасност Гума И Тркала Раб Собранието К 480-Дупка Слај Бел Конвен

DEN 1759.84

Од стока
Во магацинот

Нови 12" Пристрасност Гуми И тркала собранието loadstar Гуми 30560 Гуми 480-12 K353 Пристрасност Навртки 5 Тркало Цврста Бела w/o Лента Заврши Оптоварување Опсег Б Макс Оптоварување 785 фунти Големина и Тип : ова собрание се одликува Со 12-инчен Пристрасност гума во комбинација со солидна тркало раб. Типот на гумата е 480-12 К353 ПРИСТРАСНОСТ, што го прави погоден за различни поставувања на приколката. Заврши : работ на тркалото доаѓа во чиста и класична бела завршница, давајќи му на вашата приколка уреден и безвременски изглед. Не содржи лента за едноставен и јасен изглед. Опсег на оптоварување : гумата има Опсег На Оптоварување Б рејтинг, што значи дека е способна да ракува со тешки товари со максимална носивост од 785 фунти. Овој опсег на оптоварување е идеален за многу апликации за приколки. Навртки : со 5 навртки на тркалото, можете да сметате на сигурно и стабилно прицврстување на вашата приколка. Навртките се поставени за да обезбедат сигурна врска. Конвенционален Дизајн : ова склопување следи конвенционален дизајн, што го прави сигурен и широко компатибилен избор за разни приколки.

Детални спецификации