.

Моќ Ренџерс Молња Колекција Дино Полнење Розова Ренџер Акција Слика

Моќ Ренџерс Молња Колекција Дино Полнење Розова Ренџер Акција Слика

DEN 559.52

Од стока
Во магацинот

НЕЈЗИНОТО МОРФИНСКО ВРЕМЕ! Од Дино фјури назад до оригиналните Моќни Ренџери На Морфин, Моќните Ренџери им донесоа тимска работа, акција и авантура на генерации навивачи. Наследството продолжува со фигури, возила, колекционерски предмети и играчки за улоги од хасбро, славејќи ги тимовите на ренџер од Моќниот Морфин до Дино фјури. Замислете го целото дејство На Моќните Ренџери со играчки од хасбро! (Моќ Ренџерс играчки секој продаваат одделно. Предмет на достапност.) Моќ Ренџерс-Момчиња Прг Лц Дино Полнење Розова.

Детални спецификации