.

8 H 5 8 P 48 L Oakley Архитектонски Одделение Пвц Трчање Трим

8 H 5 8 P 48 L Oakley Архитектонски Одделение Пвц Трчање Трим

DEN 4735.36

Од стока
Во магацинот

Сега можете лесно да го вклучите овој традиционален стил на обликување во вашиот надворешен декор со нашата разноврсна пвц облога за трчање. Овој материјал со висока густина е силен, но исто така лесен и лесен за инсталирање. Пвц облогата ја има убавината на традиционалната мелница за дрво, но е непорозна и се спротивставува на штетните ефекти на влагата, лупењето, пукањето и распаѓањето. Долготрајни и се држи до природните елементи. Јасни детали со различни историски и модерни обрасци. Слика со премиум акрилен слој. Лесен и лесен за инсталирање. Надминува смола, пластика, дрво и алуминиумски производи. Направени по нарачка големини и обрасци достапни по барање.

Детални спецификации