.

Женски Леопард Печатени Џемпер

Женски Леопард Печатени Џемпер

DEN 407.84

Од стока
Во магацинот

Белата Марка Женски Леопард Печатен Џемпер ќе инјектира разигран раб во облека надвор од должност. Меките тонови на бои во овој џемпер со леопард печатење работи особено добро со тексас. Белата Марка Женски Леопард Печатени Џемпер има v-деколте и ќе ве задржи топло и пријатно. Белата Марка Женски Леопард Печатени Џемпер. 65% Најлон/35% Арцилен . В-Вратот . Долги Ракави . Ангора Изгледа Слично . Мека. машина за перење ладно.

Детални спецификации