.

Паметни и Секси Женски Потпис Чипка Длабоко V Бралета, Стил-SA874

Паметни и Секси Женски Потпис Чипка Длабоко V Бралета, Стил-SA874

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Стил без напор. Разноврсна и удобна, овој врв на бралета се одликува со чипка со потпис со меки, отстранливи чаши за полнење кога ги сакате и природна форма кога не. Екстра широк предниот камизола ремени, и прекрасни длабоко v нурнува во предниот дел се совршени за ѕиркаат низ вас омилени врвови. Носете го низ куќата, носете го на бранч, носете го апсолутно насекаде. Како компанија Во Сопственост На Жени, правењето да се чувствувате сигурни секој ден е нашиот прв приоритет. Заслужувате долна облека која е и удобна и возбудлива. Со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Ние веруваме дека сте моќни, Вие Сте Паметни И Секси. Тоа не е се, ние исто така ги поддржуваме жените на повеќе начини од една. За секоја продадена Паметна И Секси облека, правиме донација за организации кои ги зајакнуваат и поддржуваат жените. Насекаде потпис чипка. Екстра широки предни ремени за камизола. Мека, растеглива силуета. Нурнете ги предните и задните деколте. Широк чипка дното бенд. Монтерс коментира : "носете под копче надолу за изглед на градник ками". Фит совети : ако сте помеѓу големини, одете нагоре по големина. Содржина На Ткаенина : 94% Најлон, 6% Спандекс.

Детални спецификации