.

Пфисире Менс Карго Шорцеви Еластична Половината Кратка Панталона Лето Обични Задници Темносина М

Пфисире Менс Карго Шорцеви Еластична Половината Кратка Панталона Лето Обични Задници Темносина М

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница. САКАЈТЕ ГИ СИТЕ, ПОСЛУЖЕТЕ ГИ СИТЕ!. Посета на Нашата Продавница, ќе го најдете она што ви треба!. Панталони за да донесат удобно вклопување во спортот, совршено комбинирање на функционалноста со модата.Висококвалитетна мека ткаенина пријателска за кожата, дише и апсорбира пот, ве одржува ладни и опуштени цело време, особено во жешкото лето.Помогне да ја задржите ногата топла кога работите на нозете а.working работат надвор.Совршен за училиште, одмор, плажа, џогер, панталони, одличен за жешки летни денови, исто така погоден за носење во студената сезона.Исто така совршен подарок за денот на таткото, момче пријател, сопруг итн. Пол : Мажи, Машки. Тип На Шема : Цврст/Обичен. Боја : Армиска Зелена, Темно Сива, Црна, Темносина, Каки(По Избор). Големина : М,Л,XL,2 XL, 3 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : Памук. Сезона : Лето. Прилики : Секојдневен, Дневен,Шопинг,Улична Облека,Патување, Одмор, Одмор,Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови итн. Содржина На Пакетот : . 1 х Менс Панталони (други Додатоци не се вклучени). Големина шема . Ознака големина М - - - - - Половината : (27-36") -Колкот : (40.2") -Должина : (21,7"). Големина На ознака Л - - - - - Половината : (28-38") -Колкот : (41.7") -Должина : (22"). Големина НА ознака XL - - - - - Половината : (29-39")! - Хип : (43.3") -Должина : (22,4"). Големина на ознака 2 XL - - - - - Половината : (30-39") -Колкот : (44.9") -Должина : (22,8"). Големина на ознака 3 XL - - - - - Половината : (31-40") -Колкот : (46.5") -Должина : (23.2"). Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите за Производот. Материјал : Памук. Дизајн : Едноставен стил, еластична половина Со Врвка, Секојдневен, Џеб, Удобен, еднобоен, лабаво вклопување. Лабава панталони дизајн, може да одговара со вашата омилена кошула, краток ракав и така натаму. Повод : Секојдневна, Дневна, Забава, Облека, Спорт, Теретана, Канцеларија, Работа, Фотографии. Сигурни сме дека Нашите Машки Панталони ќе Станат Важни Предмети во Вашата Гардероба. Одржување на облека : Препорачано миење рачно или машина, одвоено од друга облека за да избегнете боење; висат рамно и суво за да избегнете пеглање и белење.

Детални спецификации