.

Микрофибер Цела Сезона Мек Лист За Допир Комплет Класици За Удобност, Близнак, Розова

Микрофибер Цела Сезона Мек Лист За Допир Комплет Класици За Удобност, Близнак, Розова

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Обезбедете удобен ноќен сон со овој мек и мазен лист од микрофибер. Природно без брчки, додека обезбедува совршена удобност во текот на целата година. Овие листови се исто така оеко-ТЕКС сертифицирани, што значи дека не содржат никакви штетни материи или хемикалии, обезбедувајќи квалитетна удобност и благосостојба. Машина за перење за лесна нега. Комплетот близнаци Вклучува : 1 Рамен Лист (66"W x 96"L), 1 Вграден Лист (39"W x 75"L + 12"D), 1 Стандардна Навлака за Перници (20"W x 30"L). Комплетот близнак XL Вклучува : 1 Рамен Лист (66"W x 102"L), 1 Вграден Лист (39"W x 80"L + 12"D), 1 Стандардна Навлака за Перници (20"W x 30"L). Целосниот Сет Вклучува : 1 Рамен Лист (81"W x 96"L), 1 Вграден Лист (54"W x 75"L + 12"D), 2 Стандардни Навлаки за Перници (20"W x 30"L). Сетот на кралицата Вклучува : 1 Рамен Лист (90"W x 102"), 1 Вграден Лист (60"W x 80"L + 12"D), 2 Стандардни Навлаки за Перници (20"W x 30"L). Кралскиот Сет Вклучува : 1 Рамен Лист (108"W x 102" L), 1 Вграден Лист (78"W x 80"L + 12"D), 2 Кралски Навлаки За Перници (20"W x 40"L). Комплетот кал Кинг Вклучува : 1 Рамен Лист (108"В х 102" Л), 1 Вграден Лист (72"В х 84"Л + 12"Д), 2 Кралски Навлаки За Перници (20"В х 40"Л). Мека и мазна 100% микрофибер лист. Без брчки и совршен за цела сезона. Вградениот лист се вклопува до 14" душеци, доаѓа целосно еластичен за подобро покривање и вклопување. Машина за перење за лесна нега. Отпорен на бензоил пероксид. ОЕКО-ТЕКС Сертифициран, не вклучува штетни материи или хемикалии.

Детални спецификации