.

Значи Толку Среќни Салфетки За Ручек

Значи Толку Среќни Салфетки За Ручек

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Толку Среќни Салфетки За Ручек (16ct), Толку Среќни Салфетки За Ручек(16ct). СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН, ОДЛИЧЕН ЗА ЗАБАВИ. МЕКА И АБСОРБЕНТА. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН. ЛЕСНО ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ : едноставно фрлете ги во ѓубре по употреба.

Детални спецификации