.

Мејбелин Тетоважа Студио Водоотпорен Веѓа Гел Шминка, Светло Русокоса

Мејбелин Тетоважа Студио Водоотпорен Веѓа Гел Шминка, Светло Русокоса

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Мејбелин Тетоважа Студио Водоотпорна Шминка За Гел За Веѓи, Светло Русокоса, Постигнете влијание на веѓите што трае со денови. Наполнете ги и обојте ги веѓите со овој ултра отпорен, отпорен на дамки и водоотпорен гел. Се одликува со апликатор за врв за вајање и макара за веѓи кои работат заедно за да создадат целосни, природни и долготрајни веѓи. Оваа формула отпорна на пренос е достапна во широк спектар на природни нијанси на бои на веѓите. Пакувањето може да варира, она што го добивате можеби не е она што се рефлектира на страницата. Мејбелин Тетоважа Студио Водоотпорен Гел За Веѓи Шминка, Светло Русокоса Постигне влијание на веѓите што трае со денови Со Мејбелин Њујорк?тетоважата? Водоотпорен Гел. Наполнете ги и обојте ги веѓите со овој ултра отпорен, отпорен на дамки и водоотпорен гел. Се одликува со апликатор за врв за вајање и макара за веѓи кои работат заедно за да создадат целосен, природен изглед. Оваа формула отпорна на пренос е достапна во широк спектар на природни нијанси на бои на веѓите. Пакувањето може да варира, она што го добивате можеби не е она што се рефлектира на страницата.

Детални спецификации