.

Мејбелин Њујорк Боја Сензационални Усна Лагер, Вино

Мејбелин Њујорк Боја Сензационални Усна Лагер, Вино

DEN 127.68

Од стока
Во магацинот

Maybelline® Newујорк Color Sensational® Лагер За Усни Чувајте го вашиот кармин убав со нашите координативни облоги за размачкување и размачкување. Достапно во колекција на координативни бои. Создадете мазни и дефинирани усни. Формула за размачкување и размачкување. Достапно во колекција на нијанси за координација на боите.

Детални спецификации