.

планер: розов цвет дневен планер со неделен месечен календар и календари на глас: годишен личен планер за бизнис, животни цели, страст и среќа

планер: розов цвет дневен планер со неделен месечен календар и календари на глас: годишен личен планер за бизнис, животни цели,

DEN 255.20

Од стока
Во магацинот

Стилски Планер 2018 Од Месечината Весник целосна година премиум мет покритие планер големина 8.5 "х 11" има 161 страници бела хартија. Внатре ќе добиете; - страница со Етикета На Предното име. - Страница за календар на настани за забележани важни настани за цела година. - На прв поглед целогодишен календар од 2018 и 2019 година. -2 целосни страници датирани месечен календар за секој месец со празни белешки простор. - Неделен календар за пополнување состанок или дневен список со задачи секој ден. - Крајни белешки за резиме цела година. Кликнете на нашата страница за автори за повеќе дизајни! Ќе најдете повеќе дизајн на корица, како што се минималистички акварел, цветно уредување/цветање на флората, рачно цртање и егзотичен тропски лист. Сите планери можат да бидат совршен посебен подарок За божиќ и нова година настан. Стилски Планер 2018 Од Месечината Весник целосна година премиум мет покритие планер големина 8.5 "х 11" има 161 страници бела хартија. Внатре ќе добиете; - страница со Етикета На Предното име. - Страница за календар на настани за забележани важни настани за цела година. - На прв поглед целогодишен календар од 2018 и 2019 година. -2 целосни страници датирани месечен календар за секој месец со празни белешки простор. - Неделен календар за пополнување состанок или дневен список со задачи секој ден. - Крајни белешки за резиме цела година. Кликнете на нашата страница за автори за повеќе дизајни! Ќе најдете повеќе дизајн на корица, како што се минималистички акварел, цветно уредување/цветање на флората, рачно цртање и егзотичен тропски лист. Сите планери можат да бидат совршен посебен подарок За божиќ и нова година настан.

Детални спецификации