.

Атлетски работи девојки мрежни активни шорцеви, 3-пакувања, големини 4- & плус

Атлетски работи девојки мрежни активни шорцеви, 3-пакувања, големини 4- & плус

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Од училиште до вежбање до лежење со пријателите, вашата девојка-на-Go е сигурно да ги сака овие шорцеви од мрежа од атлетски дела. Таа ќе остане кул и удобна во текот на денот во овие меки плетени шорцеви со детали за мрежи. Материјал : 56% полиестер/44% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 пара шорцеви. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : Датам за влага за влага и детали за мрежи. Атлетски работи мрежни шорцеви за девојчиња.

Детални спецификации