.

Седум дабови момчиња маица со долги ракави со боја на качулка, големини со 4-16

Седум дабови момчиња маица со долги ракави со боја на качулка, големини со 4-16

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Како седум дабови го прават долгиот ракав подобро? Со додавање на ладен аспиратор. Овој лесен слој е направен во ткаенина од памук и е задолжително за неговата гардероба за стил дома или од дома. Прикачен аспиратор. Стил на пуловер. Долги ракави. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Долга ракав со момчиња со аспиратор од седум дабови.

Детални спецификации