.

Маица со длабоки врски со кратки ракави на женски триленд

Маица со длабоки врски со кратки ракави на женски триленд

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентин женски триленд со кратки ракави длабока маица со врат.

Детални спецификации