.

Кносфе Женски Летни Цветни Врвови Кратки Ракави Против Вратот Обични Маици М

Кносфе Женски Летни Цветни Врвови Кратки Ракави Против Вратот Обични Маици М

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96см/37.80" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 20см/7.87" Должина : 60.5 см/23.82"Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 102см/40.16" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 20.5 см/8.07" ДОЛЖИНА : 62СМ/24.41"големина : л сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 108см/42.52" рамо : 44см/17.32" ракав : 21см/8.27" ДОЛЖИНА : 63.5 См/25.00"големина : xl сад : 14 Велика британија : 18 еу : 44 биста : 114см/44.88" рамо : 45СМ/17,72" Ракав : 21,5 см/8,46" должина : 65см/25,59"Големина : ххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 120см/47,24" РАМО : 46СМ/18,11" ракав : 22см/8,66" должина : 66,8 см/26,30"големина : хххл сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 биста : 126см/49.61" Рамо : 47см/18.50" ракав : 22.5 см/8.86" должина : 68см/26.77"Метод На перење : РАЧНО ПЕРЕЊЕ ВО ЛАДНА ВОДА, ЗАКАЧУВАЊЕ Или сушење Сезони : четири сезони стил : слободно време Ќе Добиете : 1 х должина на горниот ракав на жените : кратко вклопување на Ракавот : фитокација : СЕКОЈДНЕВЕН, СЕКОЈДНЕВЕН Пол : женскиматеријал : памучен коноп3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е изборот за подароци2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.4. Измијте со ладна вода, големината нема многу да се промени, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирамедена од материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекувањедебелина : стандардили полетување, удобно за носење во текот на целиот ден.5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи Женска Цветна Лабава Маица М.Женски Кратки Ракави V Врвови на Вратот. 100% Полиестерски Разнобојни Секојдневни Кошули.

Детални спецификации