.

Костим За Момчиња Веи Волфи

Костим За Момчиња Веи Волфи

DEN 588.64

Од стока
Во магацинот

Дали вашето дете ја сака приказната За Црвенкапа? Кажете им какви големи заби имаат со Нашите Момчиња Веи Волфи Костим! Овој костим за волк за деца вклучува комбинезон, качулка, опашка и пар навлаки за чевли. Подгответе се вашето дете да завива на месечината и нарачајте костим за Момчиња Волфи онлајн денес! Овој Костим За Волчји Момчиња Вклучува Качулка, Кошула Со Прикачена Опашка, Ракавици, Капаци За Чевли За Чевли.

Детални спецификации