.

Жени Еден Костими За Капење Високо Исечени Костими За Капење Во Боја Удобен Костим За Капење За Летно ПЛИВАЊЕ 2xl Виолетова Сина

Жени Еден Костими За Капење Високо Исечени Костими За Капење Во Боја Удобен Костим За Капење За Летно ПЛИВАЊЕ 2xl Виолетова

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : 1.Материјал за костими за капење : висококвалитетен,. издржлива ткаенина за брзо сушење, многу погодна за пливање, плажа . одмор, патување, меден месец и Хаваи.2.Мекото допирање на кожата и добрата растегливост се одлични за вашиот одмор на плажа.3.Блок дизајн на Боја, фина изработка, едноставна и стилска.4.Ова. женскиот костим за капење одговара на повеќето прилики, како што е базен,. забава на плажа, летен одмор и меден месец друга пригода.5.100% Задоволство : ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.Ние ќе се обидеме најдобро да ви помогнеме. Забелешка : ве Молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењевистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект азиската големина е помала од големината на еу/сад/велика британија, ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. Опис : Материјал : Најлон+Големина На Полиестер : како што е прикажано 2.Мекото допирање на кожата и добрата растегливост се одлични за вашиот одмор на плажа. 100% Задоволство : ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.Ние ќе се обидеме најдобро да ви помогнеме.

Детални спецификации