.

Swatch Skinsteps Кварц Бело Бирање Машки Часовник SVUM101G

Swatch Skinsteps Кварц Бело Бирање Машки Часовник SVUM101G

DEN 1251.36

Од стока
Во магацинот

Бело бирање подобрено со раце со сребрен тон. Сива (проѕирна) пластична кутија со лента од нерѓосувачки челик во сребрен тон. Кварц движење. 30 метри / 100 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Плексиглас кристал. Цврст случај. Танг затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 40 мм х 5,65 мм. бенд долг 19 мм х. Swatch Svum101g Skinclass Часовник. Часовници. Скинкласа. Унисекс, Возрасни.

Детални спецификации