.

Женски Фустани Жени Гроздобер Сомотски Етнички Принт Крпеница Џебови Со Долги Ракави Широки Фустани За Жени

Женски Фустани Жени Гроздобер Сомотски Етнички Принт Крпеница Џебови Со Долги Ракави Широки Фустани За Жени

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105cm/41.34" Ракав : 50cm/19.69" Должина : 90cm/35.43" Големина : L САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110cm/43.31" Ракав : 51cm/20.08" Должина : 91cm/35.83" Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 115 CM/45.28" ракав : 51cm/20.47" должина : 92cm/36.22" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 120cm/47.24" ракав : 52cm/20.47" должина : 93cm/36.61" големина : xxxl сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 БИСТА : 125 CM/49.21" ракав : 52cm/20.47" должина : 94cm/37.01" големина : xxxxl сад : 16 Велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 130cm/51.18" ракав : 53cm/20.87" должина : 95cm/37.40" големина : xxxxl САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 135СМ/53.15" ракав : 53см/20.87" должина : 96см/37.80" жени гроздобер сомотски Етнички ПЕЧАТЕЊЕ КРПЕНИЦА ДОЛГИ РАКАВИ ЏЕБОВИ лабава фустан карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Добро дизајнирано,опуштено, летото ве прави попривлечни 4.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно 5.Одлично за Плажа,крајбрежје,забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Крпеница : Секси,Модна должина на Ракавот : Долга Должина : Кратка Сихуета : Вклопување И Одблесокот Одговара : одговара на големината Дебелина : Стандардна Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Облека Големина На Бистата На САД велика БРИТАНИЈА Еу Должина На Ракавот Л 8 12 38 110см/43.31" 51см/20.08" 91см/35.83" Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 110см/43.31" Ракав : 51см/20.08" Должина : 91см/35.83" Повод : секојдневниот фустан БИ БИЛ ВАШ ИЗБОР Или ЗА Работа или ЗА СЕКОЈДНЕВНА ОБЛЕКА,Овие Фустани Може да се Совпаднат со различни чевли на сите видови различни работни места. летни фустани за жени 2023 обични. летни фустани за жени 2023 одмор. фустани за жени 2023 партија. свадба гостин фустани за жени. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Детални спецификации