.

Томи Фармерки Скантон Тенок Фармерки, Црна

Томи Фармерки Скантон Тенок Фармерки, Црна

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Скантон Тенки Фармерки од Томи Фармерки доаѓа Во Нова Црна Боја На Истегнување, со брендирано јазиче одзади. Доаѓајќи со патент мува и брендирано копче, овие тенки фармерки имаат класичен стил од пет џебови. Томи Фармерки Скантон Тенок Фармерки, Црна.

Детални спецификации