.

Инктастична Бубамара Круг Маица

Инктастична Бубамара Круг Маица

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Бубамара Круг Маица Inktastic Бубамара Круг Возрасни Маица Машки Бура Camo XXL. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. Бродови од Сад. подарок црвени инсекти грешки менс возрасни облека облека маици маици hws.

Детални спецификации