.

Машка Мода Краток Врвен Ракав Обични Т Тенки Џебови Личност Кошула Блуза Машка блуза

Машка Мода Краток Врвен Ракав Обични Т Тенки Џебови Личност Кошула Блуза Машка блуза

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Повод : Секојдневно, Секојдневно. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Должина на ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Пол : Мажи. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. 3. со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. Одговара : Одговара на големината. Стил : Секојдневен. Што добивате : 1xmen Blousemen ' S Долги Ракави копче надолу Кошули Кола Кошули За Мажи Долги Ракави копче надолу Долги Ракави кошули Големина шема : . Големина : С Сад/ЕУ Големина : С Биста : 107см/42.13" Рамо : 45см/17.72" Должина : 70см/27.56" Ракав : 22см/8.66"Големина : М Сад/Еу Големина : С Биста : 111см/43.70" Рамо : 47см/18.50" Должина : 72см/28.35" Ракав : 23см/9.1"ГОЛЕМИНА : Л сад/еу големина : м биста : 116см/45.67" рамо : 49см/19.29" должина : 74см/29.13" ракав : 24СМ/9.45"ГОЛЕМИНА : Xl сад/еу големина : л биста : 121см/47.64" рамо : 51см/20.08" должина : 76см/29.92" ракав : 25см/9.8"Големина : ххл сад/еу големина : л биста : 128см/50.39" рамо : 53см/20.87" должина : 78см/30.71" ракав : 27СМ/10.6"големина : хххл сад/еу големина : Хл биста : 135см/53.15" рамо : 55см/21.65" должина : 80см/31.50" Ракав : 29см/11.42" 2.Стилскиот И Моден Дизајн Ве Прават Попривлечни. Одговара : Одговара На Големината. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Пол : Мажи.

Детални спецификации