.

Деловна Кошула Фусипу Јака Против Брчки Тенок Свечен Есенски Врв Што Дише За Работа

Деловна Кошула Фусипу Јака Против Брчки Тенок Свечен Есенски Врв Што Дише За Работа

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Опис : кошулата За Пеглање во напорното утро е многу проблематична за многу луѓе. Но, ако ја земете оваа кошула, можете да се ослободите од таа вознемиреност бидејќи оваа кошула е против брчки и миење и носење.Ако ја носите оваа кошула, луѓето ќе почувствуваат дека сте формални, сигурни и доверливи. Значи тоа е одличен избор том носат кога ќе присуствуваат на состанокот на имаат интервју.Направена од материјал за мешавина од памук, оваа кошула е мека, удобна, против брчки и свечена.Постојат 6 големини по ваш избор : М, Л, XL, 2 Xl, 3 XL, 4 XLIt е погоден за работа, шопинг, секојдневно носење и така натаму.Име на предметот : Кошула Материјал : Памучна Мешавина : Формален Пол : Машка Должина : Тип На Редовна Големина : Редовна Јака : Сезона На Јака : Четири Сезони Должина На Ракавот : Долги Ракави Карактеристики : Против брчки, Цврста Боја, Детали За миење И носење Големина : Големина : М, Биста : 100 см/39,4", Ракав : 64,5 см/25,4", Должина : 72см/28.3", Рамо : 40см/15.7" (Прибл.) Големина : Л, Биста : 103см/40.6", Ракав : 65.5 см/25.8", Должина : 74см/29.1", Рамо : 42см/16.5 " (Прибл.) Големина : XL, Биста : 106cm/41.7", Ракав : 66cm/26.0", Должина : 76cm/29.9", Рамо : 44cm/17.3 " (Прибл.) Големина : 2 XL, Биста : 109cm/42.9", Ракав : 67.5 cm/26.6", Должина : 78cm/30.7", Рамо : 46cm/18.1 " (Прибл.) Големина : 3 XL, Биста : 112cm/44.1", Ракав : 68cm/26.8", Должина : 80cm/31.5", Рамо : 48cm/18.9 " (Прибл.) Големина : 4 XL, Биста : 115cm/45.3", Ракав : 69cm/27.2", Должина : 82cm/32.3", Рамо : 50cm/19.7 " (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х кошула кошулата За Пеглање во напорното утро е многу проблематична за многу луѓе. Но, ако ја земете оваа кошула, можете да се ослободите од таа вознемиреност бидејќи оваа кошула е против брчки и миење и носење. Ако ја носите оваа кошула, луѓето ќе почувствуваат дека сте формални, сигурни и доверливи. Значи тоа е одличен избор том носат кога ќе присуствуваат на состанокот на имаат интервју. Направена од материјал за мешавина од памук, оваа кошула е мека, удобна, против брчки и свечена. Постојат 6 големини по ваш избор : М, Л, XL, 2 Xl, 3 XL, 4 XL. таа е погодна за работа, шопинг, секојдневно носење и така натаму.

Детални спецификации