.

Хуачен Жените Паѓаат Врвови Бохо Цветни Печати Долги Ракави Блузи Круг Вратот Пуловер Врвот Блуза

Хуачен Жените Паѓаат Врвови Бохо Цветни Печати Долги Ракави Блузи Круг Вратот Пуловер Врвот Блуза

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни Повод : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Топ : женски блузи облечен секојдневен е изработен од мек и удобен материјал,овие кошули со кратки ракави за жени лесно се комбинираат со фармерки,панталони, шорцеви за жени. женските обични маици за вратот v може да се користат како палта за жени со тенкови,елек,оглавник,ками,исто така може да одговараат на женски јакни за дуксери џемпери кардиган ветробран или долна јакна, итн како долни кошули за жени. велигденските маици за жени можат да бидат подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријателка. Карактеристика : женски кошули облечен секојдневен дизајн кој е прилично привлечен, како што се вратот v, цврста обична боја,лабава,секојдневна,лесна,мека, летни маици со кратки ракави за жени изгледа толку удобно пријатно. Погодна пригода : женска кошула за врат против секојдневно носење, забава, канцеларија, училиште,одмор, патување,работа, дома,активности на отворено, како што се трчање, планинарење,кампување, јога, голф, тенис, одбојка, велосипедизам, фитнес, риболов, пешачење, фудбал, кошарка, лов, спорт, вежбање, спортска облека итн.женски туника врвови 2023 е удобно носење за fall,зима, пролетни сезони. Големина НА САД : Мали/САД 4-6, Средни / сад 8-10, Големи/САД 12-14, Х-Големи/САД 16-18, ХХ-Големи/САД 20-22, 3Х-Големи/САД 24. Внимание : за цветните туники, "Цветниот Принт" е случаен, не можевме да ја обезбедиме положбата на цветниот принт на секоја туника. НЕГА ЗА ПЕРЕЊЕ : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило.

Детални спецификации