.

Женски Модни Печатени Врвови Обични Копчиња Надолу Јака Врвови Со Долги Ракави

Женски Модни Печатени Врвови Обични Копчиња Надолу Јака Врвови Со Долги Ракави

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Женски Модни Печатени Врвови Обични Копчиња Надолу Јака Со Долги Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 97% Полиестер, 3% Спандекс Женски Модни Туники Со Кратки Ракави Секојдневна Маица Со Кратки Ракави За Жени Погодна за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде е толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Tops Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths483498cm/38.58"60cm/23.62"42cm/16.54"71cm/27.95"M61036104cm/40.94"61cm/24.02"43cm/16.93"73cm/28.74"L81238110cm/43.31"62cm/24.41"44cm/17.32"75cm/29.53"XL101440116cm/45.67"63cm/24.80"45cm/17.72"77cm/30.31"XXL121642122cm/48.03"64cm/25.20"46cm/18.11"79cm/31.10"XXXL141844128cm/50.39"65cm/25.59"47cm/18.50"81cm/31.89" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 98cm/38.58"Sleeve : 60cm/23.62"Shoulder : 42cm/16.54"Length : 71cm/27.95"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 61cm/24.02"Shoulder : 43cm/16.93"Length : 73cm/28.74"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 62cm/24.41"Shoulder : 44cm/17.32"Length : 75cm/29.53"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67"Sleeve : 63cm/24.80"Shoulder : 45cm/17.72"Length : 77cm/30.31"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 122cm/48.03"Sleeve : 64cm/25.20"Shoulder : 46cm/18.11"Length : 79cm/31.10"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 128cm/50.39"Sleeve : 65cm/25.59"Shoulder : 47cm/18.50"Length : 81cm/31.89" Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 60см/23.62" Одлично За секојдневен, шопинг, датум, улица, канцеларија, работа, основно, забава, едноставно, шик, лабаво вклопување и удобно. Лесно се комбинира со фармерки, тесни панталони, хеланки, хеланки и шорцеви или се комбинира со црни панталони и високи потпетици за канцелариска работа. Лабава стил, Хенли Вратот, копчето пред дизајн, плисирани пред, тече дното полите, цветни печати шема, основни маици, повик цветни туника кошули. Мека, растеглива, дише, лесна и удобна за носење. Рачно Перење или Машинско Перење.

Детални спецификации