.

Модни Женски Обични Кристал Печатење Шупливи Долги Ракави V Вратот Надвор Рамо Маици Маици Блуза

Модни Женски Обични Кристал Печатење Шупливи Долги Ракави V Вратот Надвор Рамо Маици Маици Блуза

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Големина : С Биста : 96см/37,80" Ракав : 57,5 см/22,64" Рамо : 39см/15,35" Должина : 62см/24,41" Големина : М Биста : 100см/39,37" Ракав : 58,5 см/23,03" Рамо : 40см/15,75" Должина : 63см/24,80" Големина : Л биста : 104см/40,94" ракав : 59,5 см/23,43" рамо : 41см/16,14" должина : 64см/25,20" големина : Xl Биста : 108см/42,52" ракав : 60,5 см/23,82" рамо : 42см/16,54" должина : 65см/25,59" големина : xxl Биста : 112cm/44.09" Ракав : 61.5 cm/24.21" Рамо : 43cm/16.93" должина : 66cm/25.98" Мода Женски повик кристал печатење шупливи долги Ракави v вратот надвор рамо маици маици блуза ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : Сите Пол : Женски Материјал : Полиестер Декорација : Ниту Една Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Јака : V Вратот Тип На Шема : Букви Стил : Мода,Каузални Карактеристики : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење + Карактеристики V Вратот, Долг Ракав, Широк лабав фитинг, Секојдневен шик стил, Еднобоен/Цветен принт, врвови од Туника модата ве прави попривлечни ● Совпаѓање ● Совршена Должина За Хеланки,Фармерки,Шорцеви Или Панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Совршен за носење со фармерки Или хеланки Во Пролет, Лето И Fall пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Врвна Големина Биста Ракав Должина На Рамото L 104cm/40.94" 59.5 cm/23.43" 41cm/16.14" 64cm/25.20" Големина : L Биста : 104cm/40.94" Ракав : 59.5 cm/23.43" Рамо : 41cm/16.14" должина : 64см/25.20" Мода ЖЕНСКИ ПОВИК КРИСТАЛ Печатење Шупливи Долги ракави v вратот надвор рамо маици маици блуза.

Детални спецификации