.

Паметна и Секси Женска Решетка И Тантела Трим Бралета, Стил-СА1394

Паметна и Секси Женска Решетка И Тантела Трим Бралета, Стил-СА1394

DEN 255.04

Од стока
Во магацинот

Добро ќе се поврзете со оваа симпатична бралета. Паметната И Секси Тантела И Мрежеста Бралета е напнат додаток на вашата врвна колекција на бралети. Совршено ѕиркање од лабави врвови или самостојно, оваа мрежеста бралета ја меша удобноста со стилот. Целата проегирна мрежа има чаши со свилени облоги за удобност и скромност, широката долна лента покажува чиста одзади. Деколтето со сечење v, долната лента и ремените се украсени со чипка што е доволно флексибилна за да се движи со вас. Спарете Се Со Паметни И Секси гаќички за да направите совршен комплет за појавување градник и гаќи. Како компанија Во Сопственост На Жени, правењето да се чувствувате сигурни секој ден е нашиот прв приоритет. Заслужувате долна облека која е и удобна и возбудлива. Со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Ние веруваме дека сте моќни, Вие Сте Паметни И Секси. Тоа не е се, ние исто така ги поддржуваме жените на повеќе начини од една. За секоја продадена Паметна И Секси облека, правиме донација за организации кои ги зајакнуваат и поддржуваат жените. Паметниот И Секси Проегирен Мрежест Деми Долен Жичен Градник ја подобрува вашата најприродна форма со чисти линии и модерна, мрежеста конструкција. Овој проѕирен необложен градник има два слоја мрежа и обликувани чаши закотвени со потпора под жица. Овие флертувачки деми чаши се оцртани со мат облоги, истакнувајќи ги вашите природни контури. Воздушен, но поддржувачки, овој мрежест градник е закотвен со обвиткана потпора под жица за природно подигната форма што им ласка на сите фигури. Двослојните мрежести крилја и балетскиот грб нудат назад и странично измазнување, така што вашата силуета изгледа беспрекорна под облеката. Кадифените, кадифени ремени се прилагодливи за прилагодливо и удобно вклопување. Не пропуштајќи ниту еден детал, овој проегирен мрежест градник е комплетен со розово златен хардвер. Овој женски градник се спојува во задниот дел со мека кука и затворање на очите. Сите големини имаат 3 реда спојки, висината на куката и окото варира во зависност од големината. Достапно во над 20 големини на градник, вклучувајќи големини на градник со плус големина. Спарете Се Со Паметни И Секси гаќички за да направите совршен комплет за појавување градник и гаќи.

Детални спецификации