.

Ханес Спорт Женски Француски Тери Шорцеви

Ханес Спорт Женски Француски Тери Шорцеви

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Ханес Спорт Удобно Перформанси Опрема. Перформанси. Стил. Удобност. Спортската облека ханес се надоврзува на нашето удобно наследство со иновативни технологии за да ви даде изглед што одговара на вашиот живот, вашиот спорт и вашиот стил. Удобните Рамни шевови помагаат да се намали триењето. Ребрестиот еластичен појас има функционален, за лесно вклопување. Забавни детали, вклучувајќи делфин полите и контраст обврзувачки. Практични странични џебови. 4-инчен инсем. 73% полиестер/27% памук француски тери. Машинско перење ладно со слични бои. Отстранете веднаш. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Стил О9347.

Детални спецификации