.

Чама со долги ракави Туника за жени за женски кошули за спојување на чипка, проточни кошули со блуза

Чама со долги ракави Туника за жени за женски кошули за спојување на чипка, проточни кошули со блуза

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Донесете поп боја на вашата зимска гардероба со овој бујно врвот со детали за чипка. Направено во мека и лесна ткаенина, опуштениот стил драпете убаво над вашите кривини, додека чипката на чипката по должината на hemline нуди навестување за сладок стил и позајмува слоевит изглед без најголемиот дел . Убава и женствена, овој врв ја усовршува уметноста на шик облекување. Ласкавиот замав и нишање плус меката ткаенина го прават совршен натпревар со удобните хеланки и фармерки. Поплатете се за вашето чувство за мода со тоа што го носите овој врв. Посебно каскада на овој кардиган над која било облека за изглед што изгледа прекрасно што се спушта на вилицата. Карактеристики на производот - Избори за големина : Xs, S, M, L, XL, 2xl - Избори во боја : сино, темно кафе, црвено, црно - деколте : тркалезен врат - шема : цврста боја - ракав : долг ракав - стил на ракав : Редовен - Полева : Лабава - полите : Зашивање на чипка - Должина : Среден долг - Стил : Обичен - Дебелина : Стандардна - Погодна сезона : Пролет, есен, зима - грижа за облека : Препорачано миење на рацете - Материјал : 95% Рејон 5% Спандекс - Грижа : Машина Перење. - Стил : Womenенски тркалезен врат долг ракав симпатични кошули од туника, проток чипка исечени врвови на блузи за жени девојки за дами.

Детални спецификации