.

Памучни Ленени Кошули За Жени Плус Големина Еднобојни Туника Блузи Копче В Врвови На Вратот Паѓаат Дами Обични Лабави Врвови Маици С-5ХЛ

Памучни Ленени Кошули За Жени Плус Големина Еднобојни Туника Блузи Копче В Врвови На Вратот Паѓаат Дами Обични Лабави Врвови

DEN 281.28

Од стока
Во магацинот

ONTNO Памучни Ленени Кошули За Жени Плус Големина Еднобојни Туника Блузи Копче V Врвови На Вратот Паѓаат Дами Обични Лабави Врвови Маици S-5 XL Карактеристики : 1. Едноставни, но блузи во моден стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа блуза е неопходна за сите сезони. 2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да се носат кога датираат, работат, патуваат, партија, повик, одмор, итн. 3. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома. Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Едноставни, но модни блузи во стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа блуза е неопходна за овааumn fall и зима. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да носи кога датира, секојдневно, патување, забава, повик, одмор, итн. Секојдневен лабав стил, погоден за секојдневно, канцеларија, датум и враќање дома.

Детални спецификации