.

Лашал Женски Летни Секојдневни Кошули Врвови Од Туника Со Кратки Ракави Со Џебови

Лашал Женски Летни Секојдневни Кошули Врвови Од Туника Со Кратки Ракави Со Џебови

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Работна Облека Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови Печатени Врвови карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.2. Стилскиот, рачен дизајн ве прави попривлечни3. Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта и јакни во есенските и зимските сезони, а исто така можете да го облечете со која било комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони.4. Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед. Печатењето е многу класично и никогаш не излегува од мода. Можеш но, вкупното мини здолниште Гу може да се носи и како врв за да додадете уникатно .5. Совршен за улица, секојдневен, забавен,сигурен дека ќе ви се допадне информации за производот : Сезона : Пролет, Aut И Зима Пол : Женски Повод : дневен / уличен Материјал : Полиестер, Тип На Спандекспатер : Стил На Печатење : Секојдневен,моден ракав должина : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски врв Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths4834100cm/39.37"22cm/8.66"44cm/17.32"68cm/26.77"M61036108cm/42.52"23cm/9.06"46cm/18.11"70cm/27.56"L81238116cm/45.67"24cm/9.45"48cm/18.90"72cm/28.35"XL101440124cm/48.82"25cm/9.84"50cm/19.69"74cm/29.13"XXL121642132cm/51.97"26cm/10.24"52cm/20.47"76cm/29.92"XXXL141844140cm/55.12"27cm/10.63"54cm/21.26"78cm/30.71"XXXXL162046148cm/58.27"28cm/11.02"56cm/22.05"80cm/31.50"XXXXXL182248156cm/61.42"29cm/11.42"58cm/22.83"82cm/32.28" Лесна Нега : врвот За Чистење е исклучително лесен за нега. Не е потребно пеглање и се што треба да направите е да го измиете и носите!. Чувајте Ги Вашите Предмети Безбедни : можете безбедно да ги чувате пенкалата, лентата, ножиците или мобилниот телефон во двата длабоки џебови без ризик да испаднат кога ќе се наведнете. Ние ја надополнивме оваа мешавина на функционалност и квалитет со конкурентни цени за да ви ја дадеме најдобрата вредност на интернет. Лесен и Дише : Врвот За Чистење На Слободата беше дизајниран да биде и лесен и дише. Овој врв за чистење нема да се чувствува тежок или рестриктивен!. Отстранување на влага : Врвот за Чистење е дизајниран со технологија за отстранување на влага што дише. Овој врв за чистење ќе ве одржува суви и ладни за секоја ситуација!. женски блузи кошули женски врвни ракави облека долг резервоар бела кошула облека блузи тренингот обична црна облека култура нарачки мојата розова плус големина летни џемпери слатки облечени дупки облека за обликување т маици женски зелен џемпер дозвола корсет ден модни графички комплети дуксер дуксери градници зделки мујер врат поставени обезмастени копчиња за градник за блуза y2k исечена теретана ме парче црвено секси кратко рамо пролет маица туника јога бохо изграден бизнис купи кардиган ком предмети мрежа облека преголеми премиер пуловер sportsа спорт денес трендовски маици цевка маица носат западна работа сметка westernетски аурола основни блуза тело доење концерт земја екипажот капчиња жени врвови моите нарачки тренингот сетови за жени спортски градници за жени боди за жени џемпери за жени свети патрикс ден кошула женски кошули со долги ракави за жени.

Детални спецификации