.

Флолео Клиренс Жените Долг Ракав Блузи Мода Женски Круг-Вратот Долг Ракав Печати Повик Маица Блуза

Флолео Клиренс Жените Долг Ракав Блузи Мода Женски Круг-Вратот Долг Ракав Печати Повик Маица Блуза

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Мода Женски Круг-Вратот Долг Ракав Печати Повик Маица Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Маица,Тркалезен Врат,Модна Маичка,Долг Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Есенска секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролетен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Јака За Печатење : Кружен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Женски блуза женски блузи, плус големина блузи за жени, блузи за вежбање за жени, светки блузи За Жени, Женски Божиќни Врвови, Женски Врвови Со Долги Ракави, Врвови Од Корсет За Жени, Блузи За Култури За Жени, Блузи За Одмор За Жени, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Женски Блузи, Маици Во Пар Со Кошули, Тенкови,Фармерки, Чизми Итн. ●Натпревар : Овие Женски Маици Со Долги Ракави Се Одлични со Шорцеви/Фармерки/Спортски Панталони Во Пролет/Лето/Fall.Совршен За Вежбање/Јога/Секојдневно Носење И Изгледа Мода Кога Напред Напика Или Извртува Јазол.Исто Така Може Да Се Носат Како Долна Кошула и Натпревар Со Палто Што Го Прави Да Изгледа Повеќе Стилски и Шик!. ●Нега на облека : Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.

Детални спецификации