.

Дозвола Женски Лето Блузи Повик Три Четвртина Ракав Печатени Екипажот Вратот Бела Л

Дозвола Женски Лето Блузи Повик Три Четвртина Ракав Печатени Екипажот Вратот Бела Л

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Кошули со 3/4 Ракави За Жени Слатки Графички Маици За Печатење Блузи Секојдневни Плус Големина Основни Врвови Пуловер Опис Материјал : Кошулата е исклучително мека, еластична и пријателска за кожата, не проѕирна, нудејќи максимална удобност во текот на целиот ден.Карактеристики : Уникатно Печатење, Маици Со Лабаво Вклопување, Елегантни и Слатки женствени долги долги вклопувања на секој тип на тело, што ви овозможува да бидете удобни, стилски и да се чувствувате сигурни.Прилики : Совршен За Секојдневно / Работа/ Датум/ Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Излегување. Задолжителен Предмет За Пролетна И Летна Гардероба.Информации за производот : Пол : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : секојдневен, сексилен должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење што ќе добиете : 1 Женски tops Size Bust Shoulder Sleeve Lengths95cm/37.40"45cm/17.72"43cm/16.93"65cm/25.59"M99cm/38.98"46cm/18.11"44cm/17.32"66cm/25.98"L105cm/41.34"47cm/18.50"45cm/17.72"67cm/26.38"XL111cm/43.70"48cm/18.90"46cm/18.11"68cm/26.77"XXL117cm/46.06"49cm/19.29"47cm/18.50"69cm/27.17" Size : SBust : 95cm/37.40"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 43cm/16.93"Length : 65cm/25.59"Size : MBust : 99cm/38.98"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 44cm/17.32"Length : 66cm/25.98"Size : LBust : 105cm/41.34"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 45cm/17.72"Length : 67cm/26.38"Size : XLBust : 111cm/43.70"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 46cm/18.11"Length : 68cm/26.77"Size : XXLBust : 117cm/46.06"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 47cm/18.50"Length : 69cm/27.17" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 95см/37.40" Рамо : 45см/17.72 "Ракав : 43см/16.93" Должина : 65см/25.59 "Големина : М Биста : 99см/38.98" Рамо : 46см/18.11 "Ракав : 44см/17.32". ❣премиерот договор маици за жени. Материјал : висококвалитетна текстура на мека памучна мешавина, растеглива ткаенина што дише, удобна за носење. ✧ ✧ ✧Карактеристики : врат На лажичка, Краток Ракав, Тенок Фит, Еднобојна, Супер Мека, Секси Истегнување Слаби Основни Вградени Врвови На Маици,Правејќи Да Изгледате трендовски и привлечни. ✧ ✧Совршен за излегување, одмор, забава, состаноци, одмор, дневна и дневна облека. Одговарање на секојдневни основни блузи и шик маици за жени, оди добро со вашите фармерки, шорцеви, хеланки или здолништа. ✧ ✧ ✧Нега на облека : се препорачува Миење Раце, ладно миење во машина, нежен циклус циклуснајчист, не избелувајте.

Детални спецификации