.

Sngxgn Лесни Кардигани За Жени Отворен Преден Кардиган Женски Кардиган, Небесно Сина, Големина 2XL

Sngxgn Лесни Кардигани За Жени Отворен Преден Кардиган Женски Кардиган, Небесно Сина, Големина 2XL

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Гроздобер Печатење V Вратот Закопчани Кардиган Повик Долг Ракав Јакна За Жени. Материјал : Имитација на памучна решетка. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Пакет тежина : 320g. Пакет големина : 30x26x2cm,(ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.)Кимоно Cardigans за Women Size табела : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 45см/17.72" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 41.5 cm/16.34" Ракав : 46cm/18.11" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 112cm/44.09" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 70cm/27.56"Големина : XL Биста : 118cm/46.46" Рамо : 44.5 cm/17.52" Ракав : 48cm/18.90" Должина : 71cm/27.95"Големина : XXL Биста : 124cm/48.82" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 49cm/19.29" Должина : 72cm/28.35" 2. Buttoned Затворање : Пред Јакна Е Со Копчиња, Кои На Еден Софистициран И Овозможува Лесно Затворање. Топла Јакна. 5. За Сите Сезони : Долги Ракави Обезбеди Топлина И Покриеност, што Го Прави Погоден За Година-roundwear. Лабава Џемпери за Жените. 1. Стилски Дизајн : Оваа Јакна Карактеристики На Гроздобер - Печатење И V деколте За Луксузен И Ретро Изглед. Бисер Копчето Јакна. 4. Удобно се Вклопуваат : Направен Од Високо-квалитет И Дише Материјали, Оваа Јакна Нуди Удобно И Опуштено се Вклопуваат. Молец Јакна. Широка Употреба : Многу модерен со сандали, кожени чевли, плимсоли, високи потпетици, фармерки, Маица, елек, трегер, ѓердан, чанти, торби со едно рамо и така натаму. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме љубезно проверете Ја Нашата Слика Со Големина пред да ја купите. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од сликите. Ве молиме разберете. Уживајте во вашиот кардиган за секојдневно носење!.

Детални спецификации