.

JewelersClub Carat T.W. Црн и бел дијамант Стерлинг сребрен накит сет

JewelersClub Carat T.W. Црн и бел дијамант Стерлинг сребрен накит сет

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Ништо не вели женствено како парче накит што искра со прекрасни дијаманти. Со оваа зделка можете да изберете помеѓу 3 прекрасни парчиња. Изберете од прстен, обетки или ѓердан за да го однесете изборот на накит до здодевно за заслепување во трепкање на окото. И, ако навистина го чувствувате изгледот на овој накит, нарачајте ги сите 3 парчиња и имајте го целиот прекрасен сет. 1/2 CTW дијамант. Направено од 0,925 Стерлинг сребро. Вклучува обетки за појавување, прстен и приврзок со 18 "ланец. Измабен на светла сјај. Притиснете го затворањето. Прстенот доаѓа во големини 6,7,8.

Детални спецификации